Nikdo z nás se nenarodil se záměrem žít v nedostatku a být nespokojený. 

Proč se to tedy mnohým děje?

Co za tím je?

 

Život utvářejí naše myšlenky ...Určitě jste si už někdy pomysleli:


„Kdyby tak existoval nějaký návod, jak žít v pohodě a mít se dobře. To by byla paráda.“

 

nebo

 

"Mít tak kouzelný prsten, který by mi splnil to, co si přeji, to by bylo nádherné."
Mám pro vás výborného pomocníka.


Skvělý praktický manuál

 
Co získáte?

Není toho málo ...

  • Odhalíte myšlenkové vzorce, které vám brzdí přísun bohatství do života.
  • Objevíte, proč od sebe nevědomě odháníte hojnost v různých oblastech života.
  • Naučíte se, jak sami sebe co nejvíce podpořit v tom správném naladění.
  • Ukážu vám, co a jak udělat, aby se „něco“ prolomilo a vy jste si začali více užívat.

Reference od lidí, kteří už eBook četli a "jedou" podle něho:

Děkuji za úžasný e-book. Přečetla jsem ho jedním dechem. Poskytla jsi mi několik praktických tipů, ke kterým jsem se dosud ještě nedokopala, i když jsem o nich už slyšela/četla - a teď se rozhodně chystám je vyzkoušet - tak například i když vím, že mám spoustu limitujících přesvědčení ohledně peněz, zatím jsem se nedostala k tomu, abych je nějak blíž studovala či rozebírala. Ale díky tvému e-booku jsem motivovaná to udělat. A také jsem se rozhodla použít taktiku ´kupte si co nikdy nekupujete´, protože to je pro mě hodně velké vystoupení z komfortní zóny. E-book mě nabil tak pozitivní energií, že jsem z ní čerpala ještě dlouho. Pokaždé, když jsem cítila, že se mě znovu začínají zmocňovat pochyby, vzpomněla jsem si na jedno z motivačních prohlášení a povzbuzující energie byla zpět. Svým e-bookem jsi mě zvedla ze židle a i když vím, že svou cestu k prosperitě musím jít sama, přesto jsem vděčná za to, že mě na ní tenhle e-book provází.
Renata akupunkturistka
E-book je psaný příjemnou a čtivou formou a obsahuje spoustu zdánlivě obyčejných, přesto však nesmírně silných informací a cvičení. Hojnost je skutečně pro každého. Zda jí dosáhneme je jen v našich rukách (nebo spíše v naší mysli). Umět být vděční za to, co máme, a ne si pořád jen stěžovat, to je začátek všeho. Jakmile se dokážeme soustředit na to dobré v našem životě, začneme to dobré stále více přitahovat. Pocit hojnosti se pak bude v našem životě stále více zhmotňovat. Cvičení uvedená v e-booku mám vyzkoušená a vím, že fungují. Není snadné nepodléhat svým strachům a obavám, ale pokud začnete postupovat po malých krůčcích, nakonec dosáhnete jakéhokoliv cíle.
Juliettelektorka tance, www.juliettedance.cz
Veľa počúvam od ľudí, ako sa sťažujú, že majú nedostatok peňazí. Kto by nechcel viac, však? No, je potrebné zmeniť v nastavení postoja a programu v našich hlavách. Po prečítaní e-knihy Jak si do života přivést bohatství a prosperitu od pani Dity Breberovej som si uvedomila podstatnú vec ako sa to dá. Ako prvé som si napísala na papier ,,Do svojho života priťahujem bohatstvo a prosperitu" a tento papierik som si vložila do obalu telefónu. Koľkokrát otvorím obal pri telefonovaní, toľkokrát si uvedomím silu tejto vety. A odmena sa dostavila veľmi skoro. Ako príklad uvediem toto: ,,V Lidli za určité kupóny dávali zdarma kuchársku knihu. Jednu som už mala, potrebovala som ešte jednu. Obe knihy som chcela darovať na meniny môjmu zaťovi a synovi, lebo ich baví varenie. Pri poslednom platení v tomto obchode mi chýbal ešte jeden kupón. Pani za pokladňou sa ma spýtala, či zberám body. Odpovedala som, že áno, no ešte mi jeden chýba. Pani sa usmiala a posledný kupón sama doplnila a ja som dostala vytúženú kuchársku knihu. V ten deň som bola celá usmiata. Tešila som sa. Stačilo sa otvoriť a nastaviť sa na iné myslenie. Vrelo odporúčam každému túto e-knihu, ktorá vám pomôže milovať peniaze vo všetkých podobách a aj si ich užívať. Peniaze mať neznamená hanbu. Naopak sú potrebné, ak ich máte, viete potom podporiť aj iných, ktorí to potrebujú. Ďakujem Dite za krásne vystihnuté myšlienky 🙂
Jana Bakičoválektorka Enkaustiky a motivátorka pre ženy 50+ www.janabakicova.sk; www.zena50plus.sk
Bohatství a prosperita, to je hodně velké téma. Od e-booku jsem očekávala návod, jak se tomuhle otevřít. A byla to trefa do černého. Autorka krásně popisuje bloky, které jsme si za život nastřádali, a které brání tomu, vpustit hojnost do života. A že jich je! 😀 To ale není všechno! Součástí e-booku jsou i jednoduché a praktické kroky, které vám pomůžou tyto bloky odstraňovat. Opravdu na tom není nic moc těžkého, jen si to prostě uvědomit ... Doporučuji všem, kteří by si rádi v životě dopřáli hojnost ve všech směrech. Jděte do toho 😉
Lenka UhrováMáma podnikatelkou, www.lenkauhrova.cz
Jednoduché. Vždyť je to tak jednoduché! Aneb jaké programy si zbytečně nosíme v hlavě a co nás podvědomě blokuje. A přitom stačí jen málo, nad čím je třeba se zamyslet, co si musíme uvědomit a v nastavení mysli poopravit. Tento ebook je výtažkem základních myšlenek, které všem doporučuji nasát a přijmout za své, protože pomohou každému k životu, o jakém vždy snil. Ebook obsahuje základní jednoduché, ale účinné principy myšlení úspěšných lidí, které autorka s lehkostí popsala. K tomu přidala příklady z každodenního života a tipy díky kterým můžeme svoji životní změnu sami na sobě pozorovat.
Radek AdámekFotograf, www.radekadamek.art.cz

Prosperity můžete brzy dosáhnout.

Může se zdát, že k dosažení bohatství a prosperity je potřeba nějakého zvláštního talentu, známostí, spousty peněz, ale možná si jen nevědomě blokujete něco v hlavě. A když objevíte, co to je, přijde očekávaná příjemná změna i ve vašem životě.

Přivést si do života bohatství a hojnost není zase tak složité. Je třeba udělat několik praktických kroků. V eBooku proto nenajdete jen  teoretické informace, ale hlavně spoustu praktických návodů, které můžete hned vyzkoušet a zařadit do svého života.

Někdy budete doslova „zírat“, co že se to děje. V dobrém slova smyslu, samozřejmě. Začne vás to bavit a budete si to užívat.

Chytne vás to a budete chtít experimentovat, co všechno je možné.

Z vlastní zkušenosti vám můžu říct, že mě to baví moc. To, co se mi v životě děje se dočtete v eBooku. Nechte se inspirovat …

A kolik to bude stát?

299 Kč

(se slevovým kódem

199 Kč)

  • Za tuhle cenu pořídíte menší nákup.
  • Možná si zaplatíte večeři pro dva v oblíbené restauraci.
  • Koupíte si něco na sebe.
  • Nebo uděláte úplně něco jiného ...
  • Garantuji vám, že pokud tuhle částku investujete do toho, abyste zjistili, co vás brzdí, mnohonásobně se vám to vrátí.

A jak se vy sami k hojnosti dostanete?

Pomohou vám v tom praktické tipy uvedené v eBooku.

Pak to pro vás bude snadné. Budete vědět, jak začít a co vyzkoušet. Velmi jednoduše to jen zařadíte do svého života.Využijte možnost nákupu tohoto manuálu. Ano, to jestli bude ve vašem životě hojnost a prosperita, záleží i na tom, jak umíte využívat příležitosti, které se vám naskytnou. Pojďte to tedy hned vyzkoušet.

Využijte svoji příležitost.

Klikněte na červené tlačítko.