Prožívejte nejšťastnější období svého života 🙂
Získejte konkrétní návod a motivaci.

Přemýšlíte někdy, jak žít lépe a šťastněji? Nemějte obavy, že to nejde.

Sama jsem tím prošla.

Dám Vám zcela konkrétní návody na zlepšení Vašeho života.

Podívejte se na video
Ukazuji lidem cestu, jak si zlepšit život a splnit si své sny.

Jmenuji se Dita Breberová a jsem lektorkou osobního rozvoje, tantry a expertem v antistresové terapii. V životě se mi podařilo zvládnout období ubíjejícího stereotypu a složitých situací. Kroky, které jsem podnikla si nechci nechávat jen pro sebe, protože mohou hodně pomoci i Vám.

Sepsala jsem je zábavnou formou a vložila do eBooku.

Jeho přečtením ušetříte čas s hledáním odpovědí na různé životní otázky. Dozvíte se, jak jednoduše dosáhnout osobního štěstí a spokojenosti.

 

 

Mám pro Vás skvělého pomocníka - eBook

"Cesta ke šťastnému životu".

 

 

Studium psychologie a antistresová terapie mi otevřely nové obzory a zároveň jsem zjistila, že lidé hledají ve všem složitosti. Ale ke štěstí stačí jednoduché věci, které fungují, a ty Vám prozradím.

VŠE NAJDETE PŘEHLEDNĚ NA JEDNOM MÍSTĚ!

Máte obavy, že to u Vás nebude fungovat? Jsou zcela zbytečné. TOTO funguje VŠEM!

*

Dostanete pečlivě vybrané účinné návody.

 

Čtěte dále a dozvíte se více.

Co získáte?

 • Ojedinělý produkt
  eBook "Cesta ke šťastnému životu" je zcela výjimečný a unikátní, a to díky svému zpracování. Stejný ani podobný v České republice nenajdete.
 • Kvalitní obsah
  Čeká Vás 52 témat z různých oblastí lidského života. eBook je velmi komplexní a můžete s ním pracovat po celý rok, aby se zlepšení v životě skutečně projevilo.
 • Návod ke spokojenému životu
  Nebojte se, že je eBook psán složitým odborným jazykem. Při jeho čtení se pobavíte a ZAMILUJETE si ho. Získáte skvělého průvodce svým životem ... Je to eBook, díky kterému se Vám bude žít lépe.
 • Báječné bonusy
  Protože je příjemné dostávat vždy něco navíc, věnuji Vám k eBooku ještě 3 Bonusy ZDARMA.

Čekají na Vás konkrétní návody co udělat, aby byl Váš život šťastný

a pohodový.

 

B Á J E Č N É   B O N U S Y   Z D A R M A

Samotné čtení textu nestačí, aby se něco změnilo. Proto k eBooku dostanete pracovní sešit. S jeho pomocí lépe dosáhnete zlepšení svého života 🙂

 BONUS č. 1 - Pracovní sešit v hodnotě 190 Kč získáte k eBooku ZDARMA.

Abyste měli svá přání stále na očích, je dobré si udělat mapu přání.

Jak na to, se dozvíte ve druhém bonusu Mapa přání - ZDARMA

V BONUSU č. 3 získáte garanci doživotní aktualizace eBooku.

Zajímá Vás, co o eBooku "Cesta ke šťastnému životu" říkají čtenáři?

PODÍVEJTE SE ...

Cesta ke šťastnému životu může být každému, kdo touží po vnitřním klidu a štěstí bez ohledu na vnější okolnosti, krásným průvodcem. Je doplněna pracovními listy, které vás přimějí dát teorii do praxe, protože jedině tak se může něco změnit. Sama jsem četla mnoho knih z oblasti osobního rozvoje a vím, že jen přečtení nestačí. Tady dostáváte možnost opravdové změny návyků a postojů, když budete postupovat podle pokynů autorky, a věřím, že pokud celým procesem projdete, dosáhnete vnitřního klidu a štěstí.
Lenka Neubauerováwww.lenkaneubauerova.cz
Keď sa mi dostal do rúk eBook: “Cesta ku šťastnému životu” bola som veľmi milo prekvapená, akou ľahkou, zábavnou ale hlavne účinnou formou ma p. Dita previedla mojou vlastnou cestou k lepšiemu, zmenenému životu. eBook cestu osobným rozvojom podáva teda úplne inak, ako sme boli doteraz zvyknutí. Preto som ním doslova fascinovaná. Autorka neostala len pri teórii a vyzýva ku každodennej akcii prostredníctvom pracovného zošitu, ktorý je spracovaný obsahovo veľmi kvalitne, je prehľadný a dokonca prispôsobený na zapisovanie na počítači. Po prečítaní eBooku a každodennej práci s ním sa mi doslova zmenil pohľad na určité situácie, cítim sa vyrovnanejšia a tým aj moja nálada je pre moje okolie pozitívne “nákazlivá.” eBook doporučujem každému, kto chce pracovať na svojej zmene a zároveň sa zabaviť.
Ing. Marta Vacho www.martavacho.sk
eBook je velice inspirující, hlavně v kombinaci s pracovním sešitem. Nutí zamyslet se sám nad sebou, nad svým životem, životními prioritami a v neposlední řadě nutí člověka, aby sám na sobě pracoval. Vše nenásilnou, osvěžující a vtipnou formou. Vřele doporučuji všem, kteří chtějí se svým životem "něco" udělat. Doporučuji všem, kteří chtějí žít lepší a kvalitnější život a přitom se nebojí změn, které tato práce na "lepším já" přináší.
Veronika Daněčkováspecialistka na poruchy příjmu potravy
Tento e-book je obrovskou výzvou pro všechny, kteří chtějí ve svém životě prožívat radost a být šťastní. Zaměřením pozornosti se postupně, nenásilně a laskavě dostanou k poznání, které si asi každý z nás přeje, aby mohl prožívat naplněný život a být se sebou spokojený. Když opustíte své představy, které Vás omezují, objevíte moc, kterou v sobě máte. Do Vašeho života vstoupí pochopení a radost, že je to tak prosté a Vy se nemusíte trápit. Přeji všem čtenářům, aby je e-book obohatil a uviděli ve svém životě to, co touží nalézt.
Linda Mahelováautorka projektu Provoněný den a manažerka Štěpána Raka www.lindamahelova.cz
Dita slibovala, že tento eBook je psaný jinak, než jsme zvyklí a než je psaná většina eBooků. Byla jsem zvědavá, co a jak se dočtu... a doopravdy byl, pobavil a ještě jsem se po jeho přečtení hned cítila mnohem lépe:) Oceňuji bonus s pracovním sešitem, který vyzývá do akce. Opravdu začít něco dělat, stačí změnit pouhé maličkosti ve svém životě, aby byl člověk šťastnější... je to možná překvapivé, ale uvidíte i Vy, že někdy stačí tak málo!
Ing. Tereza Duškováodborník v metrologii
Veľmi zaujímavo napísaný motivačný e-book, ktorý nie len pobaví, ale spolu s bonusom Vás podporí v tom, aby neostalo len pri čítaní, ale došlo aj k činom :). Niečo ako motivačný kalendár, kde si každý týždeň dávate do povedomia a precvičujete pozitívny prístup k sebe a životu.
Ing. Monika Papáčováporadenské centrum zdravia a krásy, www.spolutodame.skTAK NEVÁHEJTE A POJĎTE SI ZLEPŠIT ŽIVOT!

 

TOTO JE INVESTICE, KTERÉ NEBUDETE LITOVAT

Je to investice do Vás samotných, do Vaší spokojenosti, pocitu štěstí a příjemného naladění.

Rekapitulace, co získáte:

 • eBook Cesta ke šťastnému životu v hodnotě 249 Kč - zcela výjimečný, unikátní a zábavný produkt, který zatím nikdo v České republice touto formou nevydal. Dozvíte se co udělat, abyste byli šťastní. 
 • BONUS č. 1 Pracovní sešit v hodnotě 190 Kč   ZDARMA
 • BONUS č. 2 Mapa přání - návod jak a proč zhotovit mapu přání  ZDARMA
 • BONUS č. 3 VIP doživotní garance na aktualizaci eBooku  ZDARMA

A další výhody?

 • Díky komplexnosti eBooku najdete v 52 tématech odpovědi, co udělat, aby se Váš život zlepšil.
 • Pobavíte se.
 • Když vytrváte, Váš život se opravdu příjemně změní.

Zdá se Vám 249 Kč za eBook hodně? Pojďme to rozebrat:

 • Získáte materiál, se kterým můžete pracovat celý rok. Denně do sebe tedy investujete 0,68 Kč. Zdá se Vám to mnoho? Dopřejte si to - VY ZA TO STOJÍTE!
 • Kurzy osobního rozvoje jsou mnohonásobně dražší - jako lektorka o tom něco vím 🙂
 • Jednodenní seminář se pohybuje v rozmezí 1.500 - 2.000 Kč.
 • Zde získáte inspiraci pro celý rok pouze za 249 Kč.
 • Peněz vložených do svého rozvoje NIKDY NELITUJTE! Tato investice se Vám vždy vrátí. Spokojený život za to stojí!

Pokud zjistíte, že eBook není pro Vás, můžete do 30 dnů od jeho zakoupení požádat o vrácení peněz, a to prostřednictvím e-mailové adresy dita.breberova@gmail.com

Objednejte si jedinečný eBook "Cesta ke šťastnému životu".

NEODKLÁDEJTE SPRÁVNÉ ROZHODNUTÍ A OBJEDNEJTE SI eBOOK "CESTA KE ŠTASTNÉMU ŽIVOTU" TEĎ!