Můj příběh

Každý člověk se může stát takovým, jakým chce. Ukazuji lidem cestu k úspěchu a splněným snům. Pojďte žít spokojený život 🙂

Jsem šťastná a spokojená žena. Plním si své sny a naplno si užívám každý den. Život se pro mě stal krásnou a zajímavou hrou se spoustou výzev.

Ale vždycky to tak nebylo.

Před pár lety jsem byla někým úplně jiným. Měla jsem časově náročné zaměstnání, malé děti a spoustu povinností. Přes týden se nedalo vše v kanceláři stihnout a tak jsem si ještě nosila práci na víkendy domů. Vůbec jsem si neodpočinula. Stále se mi hlavou honily myšlenky, jestli jsem udělala správně všechno, co bylo potřeba a jestli jsem na něco nezapomněla. Někdy to už bylo naprosto neúnosné. Byla jsem unavená, vyčerpaná, bez energie. Žila jsem v příšerném stereotypu. V domácnosti jsem dělala jen to nejnutnější, abych se vůbec ještě trochu stihla věnovat dětem. Připadala jsem si k ničemu, že vše nestíhám, jak bych měla a mé sebevědomí nebylo zrovna na výši.

Asi po sedmi letech tohoto maratónu jsem změnila pracovní pozici. Najednou jsem měla více volného času. Rozhodla jsem se využít ho ke studiu sociální pedagogiky a psychologie. Vystudovala jsem vysokou školu. Pak jsem, díky kolegyni v práci, objevila semináře osobního rozvoje a semináře práce s myslí. Ty mě naprosto nadchly. Otevřela se mi životní cesta, na kterou bych před několika lety vůbec nepomyslela. Můj život se naprosto proměnil. Já sama jsem se vlastně krásně proměnila. Našla jsem v sobě neskutečný potenciál, o kterém jsem dříve neměla ani tušení. Dokázala jsem věci, které by mě předtím ani nenapadly.

Stala jsem se antistresovým terapeutem a koučem osobního rozvoje. Dnes nemám problém vyřešit jakoukoliv situaci. Nehroutím se a nezatěžuji svou mysl zbytečnostmi, které tam nechci mít.

Jsem na krásné cestě a užívám si každý krok. Poznala jsem, že nikdy není pozdě něco udělat, abychom změnili svůj život. Když moc chceme, dokážeme všechno.

Pokud také chcete změnit svůj život nebo se něco nového dozvědět, stáhněte si zdarma můj e-Book „Splňte si své sny - 10 důležitých kroků jak to udělat “. Věřím, že pro Vás bude příjemnou inspirací i důvodem k zamyšlení.