Je to uvnitř nebo venku?

A o čem, že je vlastně řeč? O tom, kde je naše radost a spokojenost.

Často si totiž myslíme, že když si pořídíme nějakou novou věc, kterou si moc přejeme, budeme šťastní a spokojení a vydrží nám to dlouhou dobu. Ale když se to stane, tak radost trvá jen chvíli a pak vyprchá, ani nevíme jak. Ta věc nám časem přijde úplně normální a někdy se i stane, že to vůbec není takové, jak jsme si představovali a je taky po radosti.

Tak kde radost vlastně hledat, kde najít to opravdové štěstí? Není v materiálních věcech. Je v nás. Je v našem pohledu na svět a na život. Když budu na všem hledat chyby, nepřinese mi vnitřní radost a štěstí nic. Když změním svůj pohled na svět a budu se ladit na příjemné věci, všechno se změní.

Negativní energie v těle nám škodí.

Byla jsem na velmi zajímavé přednášce o ukládání traumat a negativní energie v těle. Její součástí byly snímky vyzařování energie u miminek a také pozitivně a negativně naladěných lidí. Negativní energie se projevuje nejvíce v oblasti celého břicha a také v hrudníku. V důsledku toho se vytvářejí různé další bloky a také zdravotní problémy, jako obrana těla, protože tělo si s touto negativní energií neumí poradit.

I tady vidíme, že negativní přístup k životu nám nemůže přinést nic dobrého.

Co pomůže?

Nalaďte se na to krásné, co nás potkává. Všímejte si drobností, které jindy přehlížíte, pište si večer, co příjemného Vás potkalo. Uvidíte, že vnitřní naladění je možné změnit a udržovat ve stavu pozitivního vnímání života a okolního světa.

Dita Breberová
Každý člověk se může stát takovým, jakým chce. Ukazuji lidem cestu k úspěchu a splněným snům. Pojďte žít spokojený život :-)
Můj příběh si přečtěte zde>>
.
Můžete mi napsat na dita@ditabreberova.cz
Komentáře
  • Stáhněte si e-Book zdarma
  • Nejnovější příspěvky