Máte hlad?

Nemyslím hlad po jídle, ale hlad po informacích a vědění. Po tom, jaké obzory se nám začnou otevírat, když si dovolíme překračovat svoje hranice a uvěřit tomu, co nám dřív přišlo neuvěřitelné. Jaké neskutečné možnosti skýtá lidské tělo a co všechno můžeme dokázat, když se naučíme používat svoji mysl způsobem, aby nám pomáhala a podporovala nás.

Všechno ale nejsme schopni svojí myslí obsáhnout. Jsou věci, které nechápe a není ochotna jim uvěřit a ony přesto existují.

Je spousta tajemství, které v dnešní době nedokážeme rozluštit. Je to dobře nebo ne?     I když je dnešní společnost hodně otevřená a nabízí nové možnosti, mnoho lidí se stále obrací k věcem, které zná, i když tak úplně nefungují.

A co bude dál? Jen to, čemu se sami otevřeme. Když připustíme, že na na nás působí různé energie a my sami jsme energie, otevřou se nové obzory vnímání.

Když se naučíme využívat zákona přitažlivosti a uvědomíme si, že vlastní realitu si vytváříme svými myšlenkami, náš život se úplně promění.

Sama tohle žiju a někdy je to až neuvěřitelné, co se mi v životě děje. Pak se dostaví pocit velkého respektu k něčemu vyššímu. Je krásné, když si něco pomyslíte a brzy se to splní. Všem bych to přála zažít. Ale je to cesta a záleží na každém člověku, jestli k tomu dojde nebo ne. Ale rozhodně stojí za to, se touto cestou vydat. Jsou na ní překážky, jako na každé cestě, ale když chceme, tak je překonáme.

A tak sundejte zámek z pomyslných dveří stereotypu a zvyků a čerpejte informace, dostaňte ten správný hlad. Dostaňte svůj život na úplně jinou úroveň.

zámek 1

Dita Breberová
Každý člověk se může stát takovým, jakým chce. Ukazuji lidem cestu k úspěchu a splněným snům. Pojďte žít spokojený život :-)
Můj příběh si přečtěte zde>>
.
Můžete mi napsat na dita@ditabreberova.cz
Komentáře
  • Stáhněte si e-Book zdarma
  • Nejnovější příspěvky